Bądź zawsze asertywna.

Asertywność to podstawowa cecha niezbędna zarówno w pracy z innymi ludźmi, jak i w życiu osobistym. Pozwala na budowanie wewnętrznej pewności siebie, autorytetu w oczach innych, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami występującymi w pracy jak i w życiu prywatnym. Może prostą drogą prowadzić Cię do awansu lub poprawienia relacji z bliskimi. Na naszym szkoleniu z asertywności dowiesz się jak dostrzegając, rozumiejąc i szanując interesy innych osób zadbać o siebie.

Asertywność nie byla by nam potrzebna, gdyby nie konflikty i rozbieżności interesów. Trening Asertywności dostarcza uczestnikom szeregu technik i umiejętności otwartego i stanowczego, a równocześnie uprzejmego wyrażania własnych opinii i emocji, egzekwowania swoich praw oraz podejmowania decyzji, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach konfliktowych.

Asertywność to umiejętność niezwykle przydatna zarówno w relacjach osobistych jak i kontaktach zawodowych, dla wielu osób stanowi też inspirujący sposób na kształtowanie własnej osobowości.

Często poruszane przez uczestników tematy to asertywność w pracy, w relacjach z przełożonymi, kolegami i podwładnymi oraz asertywność w domu, w relacjach z partnerem, dzieckiem i rodzicem.

 

 

Moje szkolenia

 

Kontakt

 

Poszukujesz informacji na temat innych szkoleń?
Zostaw kontakt. Odezwiemy się.