Świadoma kreacja wizerunku

 

W Twoim życiu nieustannie obijasz się o ścianę, a niepowodzenia to chleb powszedni?

Nie możesz znaleźć przyczyny kiepskich relacji prywatnych i zawodowych?

Zaczynasz dostrzegać, że źle czujesz się sama ze sobą? Twój wygląd wzbudza brak szacunku?

Czujesz, że to co sobą reprezentujesz nie jest zadowalające?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco, szkolenie z kreacji wizerunku, będzie odpowiedzią na wszystkie niedogodności.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że pierwsze wrażenie, jest bardzo ważne. Może nawet kluczowe, w dalszych relacjach.

Niestety - trwa ono zaledwie kilka sekund. Co może się zadziać przez te kilka sekund? Okazuje się, że to właśnie wtedy w drugim człowieku uruchamiany jest mechanizm oceniający Ciebie. Dzieje się to zupełnie nieświadomie. Przez pierwsze 7 sekund kontaktu, jesteśmy w stanie ocenić, wszystko, co składa się na wygląd - wzrost, figurę, fryzurę, a nawet styl, kolor ubrania i mowę ciała.

Ta ocena nazywa się pierwszym wrażeniem. Nie da sie jej już zmienić.

Te pierwsze sekundy decydują, czy chcemy rozpoczynać relacje z daną osobą.

W naszej kulturze, własny styl i to co sobą reprezentujemy to świadectwo nas samych - naszej osobowości, kreatywności i oryginalności. To co sobą reprezentujemy wizualnie, może świadczyć także o naszej pewności siebie. I właśnie dlatego warto zadbać o swój wizerunek.

Miej realny wpływ na to, jak widzą Cię inni.

Trochę statystyk:

Nie bez powodu mawia się, że mowa jest srebrem - jak się okazuje, przy okazji pierwszego kontaktu, nasze słowa przekazywane drugiej osobie, to tylko 7 % informacji. Z kolei pozostałe 93% to tzw. mowa niewerbalna. Na którą nakłada się m.in. sposób w jaki mówimy - intonacja głosu, nasze zachowanie - savoir vivre, język ciała i nasz wizerunek.

Te wszystkie czynniki wpływają na ostateczne postrzeganie nas przez otoczenie. Ze statystyk wychodzi, że nasz wygląd zewnętrzny jest kluczowym i nieodłącznym elementem, wpływającym na naszą atrakcyjność. To nieodłączny element nas samych. W końcu sami go kształtujemy. I właśnie dlatego bez problemu możemy nim manipulować w taki sposób, by realnie wpływać na ocenę innych.

Co zrobić ze świadomością potęgi wizerunku?

Należy wiedzieć w jaki sposób nim operować. Aby nabyć taką wiedzę potrzeba nauki i praktyki. Wiele lat doświadczenia w branży pozwoliło mi na indywidualne kreowanie wyglądu zewnętrznego i stworzenie coachingu stylizacji wizerunku.

Co to jest coaching stylizacji wizerunku?

To cykl indywidualnych treningów, przygotowanych tak, aby wykreować personalny i profesjonalny, wizerunek, który może być pomocny zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Pomoże Ci on w osiąganiu własnych celów i marzeń! A więc jeśli poszukujesz usługi, która pomoże Ci w kompleksowym zbudowaniu własnego wizerunku na nowo - dobrze trafiłaś! Naucz się go razem ze mną, a potem wykorzystaj swój wizerunek - niech będzie Twoją najlepszą wizytówką!

Co zyskasz?

  ● Pozytywne pierwsze wrażenie

Nasz wygląd i mowa ciała, na które składa się mimika, ubiór czy sposób poruszania, to fundament do wyrobienia sobie o nas zdania, przez nowo poznane osoby. Te małe elementy są kluczowe w budowaniu relacji.

  ● Wiedzę, jak właściwie operować słowem

Dbałość o poprawność wypowiadanych słów, odpowiedni ich dobór, adekwatny do okoliczności, treści, odbiorcy i komunikatu, a także odpowiedni ton głosu, to równie istotne czynniki, składające się na nasz wizerunek.

  ● Kontrolę nad gestami i swoją mimiką

Brak gestykulacji lub jej nadmierna ilość, mogą być źle zinterpretowane. Natomiast powściągliwe, odpowiednie gesty, oraz mimika twarzy, będą pomocne w budowaniu pozytywnego wizerunku.

  ● Autorytet w oczach innych

Wizerunek ma także wpływ na budowanie relacji zawodowych. Odpowiednie zachowanie, z klasą i utrzymanie zasad savoir vivre, budują autorytet wśród kolegów, podwładnych, przełożonych, czy klientów. Podobnie jak odpowiednie zachowanie w sytuacjach kryzysowych.

  ● Posiądziesz sztukę, dotyczącą poprawnego rozwiązywania konfliktów

Mediacje, umiejętność chodzenia na kompromisy i rozwiązywania konfliktów, to niezwykle ważne czynniki zawodowych kompetencji. Posiadanie takich to nie lada sztuka, wpływająca na pozytywny wizerunek.

To autorskie, unikalne szkolenie, dotyczące kreacji wizerunku, w połączeniu z sesją fotograficzną, będzie rozwiązaniem Twoich problemów. Pozwoli Ci na odzyskaniu wpływu na reakcję otoczenia, wyzbycie się kompleksów i cieszenie się swoim życiem.

Zapraszam na autorskie szkolenie z kreacjiwizerunku wraz z sesją zdjęciową, które pozwoli Ci pozbyć się kompleksów i korzystać z życia.

------------------------------------------------------

Czas szkolenia:
1 dzień
6 h warsztatu / 6 h sesja zdjęciowa.*

Metodologia:

Wykład i dyskusja omawiające indywidualnie Twoje potrzeby,
Sesja zdjęciowa w uzgodnionym zakresie.

Cena obejmuje:

 • praktyczną wiedzę z zakresu pewności siebie, kształtowania własnej kariery, poznawania ludzi, akceptacji samego siebie i innych,
 • warsztat terapeutyczny w trakcie sesji,
 • materiały szkoleniowe, dostęp do fachowych porad po zakończeniu szkolenia, certyfikat ukończenia kursu,
 • studyjną sesję zdjęciową z wizażystką,
 • 10 w pełni obrobionych zdjęć na płycie CD lub pendrive.

Zapisz się na szkolenie:

 

Termin szkolenia i miejsce szkolenia: Ustaleny indywidualnie.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata zadatku w wyskości 200 zł na konto firmy.

 

Moje szkolenia

Kontakt

Poszukujesz informacji na temat innych szkoleń?
Zostaw kontakt. Odezwiemy się.